Sürdürülebilir ve Modern Teknolojiler ile Geliştirilen Yazılım Çözümleri

Kendimizi stratejik partneriniz olarak konumlandırıyor ve sürekli iyileştirmeler ile yarının teknolojilerini yakalamanızı sağlıyoruz.

Modern yazılım geliştirme süreçleri ve yakından takip ettiğimiz bulut teknolojileri ile orta ve büyük ölçekli platformlar ve uygulamalar geliştiriyoruz.

Dijital ürün ve hizmetleri oluşturmak için gereken yetenekleri, süreçleri ve uzmanlığı bir araya getiriyoruz.

Geliştirme Hizmetlerimiz

Kurumsal Uygulama
Geliştirme

İhtiyaçları ve hedefleri derinlemesine analiz ederek mikroservis tabanlı, akıllı ve güvenli modern teknoloji çözümlerine dönüştürüyoruz.

Yüksek hacimli B2B, B2C, omniChannel, IOT, CMS plaftormları için güvenlik ve yük testlerinden geçmiş modüler LBCore alt yapısını kullanıyoruz.

Mobil Uygulama
Geliştirme

Mobil uygulamalardan nesnelerin internetine tüm mobil ekosistem için müşterilerimiz ile birlikte uygulama çözümleri geliştiriyoruz.

Teknoloji ve endüstrideki deneyimlerimiz ile mevcut bir ürünü mobilize ediyor, son kullanıcı ve şirketlerin mobil cihazlar aracılığıyla etkileşime geçmesini sağlıyoruz.

Yayınladığımız her versiyonun beklentileri karşılayan kesintisiz deneyimler sunmasına odaklanıyoruz.

LBCore

Hızlı ve kaliteli teslim hedefleri ile yola çıkarak geliştirdiğimiz API ve mikroservis tabanlı modüler bir uygulama kütüphanesidir.

Middleware, B2B, B2C, omniChannel, IOT, CMS gibi bir ya da birden çok süreci aynı çatı altında yönetebilmenizi sağlar.

Dijital dönüşüm süreçlerini hali hazırda geliştirilmiş birçok modülü sayesinde hızlandırmaktadır. Akıllı ve organik büyüyen modüler yapısı ile her ürün teslimimizde gelişmeye devam etmektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İhtiyaçlarınız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi almak isteriz.

İLETİŞİME GEÇ