Kullanıcı İhtiyaçlarını ve İş Hedeflerini Karşılayan İnsan Odaklı Tasarım Çözümleri

İYİ TASARIM bizim için kullanıcının içgüdüsel olarak kullandığı ve kullanırken düşünmek zorunda kalmadığı bir tasarımın açıklaması.
Tasarım süreci, kullanıcıyı anladığımız ve ürün stratejilerini belirlediğimiz bir hazırlık ile başlıyor. Sistematik ilerlediğimiz süreçte Tasarımı, bir problem çözme yöntemi olarak kullanıyoruz. Tüm kararlarımızın, kişisel zevklerden bağımsız ve sorgulanabilir olduğundan emin oluyoruz.

Deneyim Tasarımı

Müşteriler, çalışanlar ve son kullanıcılar için keyif veren, kolaylık sağlayan, baştan sona uyumla akan deneyimler tasarlıyoruz. Odak kitleyi anlama, analiz etme, tanımlama aşamalarından geçerek fikirler üretiyoruz. İyi deneyimler sunan süreçler için fikirlerimizi ölçümlüyor, değerlendiriyor ve geliştiriyoruz.

Kullanıcı Arayüz Tasarımı

Nihai üründe varılmak istenilen noktaya ulaşmak için öncelikle fikirlerimizi taslak çizimlere dönüştürüyoruz. Ardından kullanıcı akışlarını test etmek ve değerlendirmek için uygun olan prototipleme yöntemlerinden faydalanıyoruz.

Marka, ürün ve trendler üçgeninde tasarım konseptimizi oluşturuyoruz. Fikirlerimizi görselleştirdiğimiz, test ettiğimiz, geliştirip tekrar test ettiğimiz bir döngü ile hedefe ulaşıyoruz.

Lo / Med / Hi Fidelity Wireframe Tasarımı

Kullanıcı arayüzü tasarımının ilk aşamasında belirlenen fonksiyonlar ve akışları görsel kaygılardan uzak bir tavırda dijital taslaklara dönüştürüyoruz. Taslak ekranları, ihtiyaca yönelik düşük/ orta / yüksek kalitede prototipleyerek, kullanıcı testleri ile ölçümlüyoruz . Geri bildirimler ve iyileştirmeler ile son haline ulaşan Wireframe çıktılarını sonraki aşamalarda kullanılmak üzere teslim ediyoruz.

Dijital Ürün Tasarımı

İş planı, ürün stratejileri, kullanıcı alışkanlıkları, beklenti ve ihtiyaçlar, teknolojik gereksinimler gibi bir çok etkeni barındıran yeni ürün geliştirme süreçlerinize bütüncül bir yaklaşımda dahil oluyoruz. Problem tanımlama ve kullanıcı ile empati kurararak fırsatları ortaya koyuyor, fikirleri geribildirimlerle geliştiriyor ve tasarlıyoruz. Uygulanabilir arayüz tasarımları ile yazılım süreçlerini hızlandırırken final ürünün tasarım çıktıları ile aynı olduğundan emin oluyoruz.

UX Optimizasyonu

Mevcut ürününüzün yaşam döngüsüne dahil olarak zaman içerisinde değişen ve dönüşen ihtiyaçlara yeni çözümler üretiyoruz. Sunduğunuz deneyimi karşısında kullanıcı tepkileri ve alışkanlıklarını A/B testler ve Web Analiz araçları ile sayısal veriler üzerinden değerlendiriyor, kullanılabilirliği ve öğrenilebilirliği yüksek arayüzlere dönüştürüyoruz.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İhtiyaçlarınız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi almak isteriz.

İLETİŞİME GEÇ