Global Entegrasyon Ürünleri ile Entegre Edilen İş Süreçleri ve Sistemler

Kesintisiz ve uyumlu çalışan entegrasyon ekosistemlerini tasarlıyor, geliştiriyor ve yönetiyoruz.

Ölçülebilir orta ve büyük ölçekli entegrasyon çözümleri için Mulesoft, Informatica, Dell Boomie, Workato, SnapLogic gibi global entegrasyon ürünlerini kullanıyoruz.

Mulesoft sertifikalı ve deneyimli danışman ekibimiz ile mevcut ya da yeni iş süreçlerinizi dijital ve entegre hale getiriyoruz.

Geliştirdiğimiz dinamik izleme mimarisi aracılığıyla entegrasyon ekosistemlerini 7/24 izliyor ve kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz.

Entegrasyon Hizmetlerimiz

API Geliştirme ve
Entegrasyon Danışmanlığı

Entegrasyon mimarisini, her zaman yönetilebilir, test edilebilir, bağımsız olarak çalıştırılabilir ve iş yetenekleri etrafında organize edilmiş bir şekilde tasarlıyoruz.

Hızlı Tüketim (FMCG), Banka, Perakende, B2B, B2C gibi farklı alanlarda 50 den fazla veri entegrasyonu ve API katalogu geliştirdik.

Farklı sektörler için geliştirdiğimiz entegrasyonlar ve edindiğimiz deneyim ile hızlı ve sorunsuz çalışan sistemler tasarlıyor ve yönetiyoruz.

Bakım ve Destek

Entegrasyon ekosistemlerini 7/24 izliyor ve karşılaştığımız sorunları çözerek kesintisiz iş akışları sağlıyoruz.

Proaktif, reaktif ve tahmine dayalı izleme yaklaşımları ile tüm süreci görünür hale getiriyoruz.

Proje Özeti
API Management
200+
API
Kataloğu
Data Integrations
200+
Veri
Entegrasyonu
Completed Projects
300+
Tamamlanmış
Proje
Tamamlanan Son Projeler

CRM

B2B API Kataloğu ve Entegrasyonu, Anaveri Senkronizasyonu, Arıza Yönetim API Kataloğu, Salesforce (Özel Geliştirme) API Katalogları

TEDARİK ZİNCİRİ

EDI Entegrasyonları, Gönderi ve Teslimat Entegrasyonları, Mal Kabul API Kataloğu ve Entegrasyonu, Soğutu API Kataloğu ve Entegrasyonu

SATIŞ

B2B, B2C API Kataloğu ve Entegrasyonları, Saha Yönetimi Entegrasyonları, Teslimat Kabul API Kataloğu ve Entegrasyonları(SAP, Salesforce, Mulesoft)

İNSAN KAYNAKLARI

SAP - Active Directory, Salesforce, Successfactor, Facebook Workplace Çalışan Senkronizasyonu Entegrasyonları

DİĞER

İletişim Merkezi API Kataloğu ve Entegrasyonları, Uluslararası Bankacılık API Katalogları, Gerçekzamanlı SAP İstek Taşıma Entegrasyonu, SAP SAP GRC Entegrasyonu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İhtiyaçlarınız ve ürünleriniz hakkında daha fazla bilgi almak isteriz.

İLETİŞİME GEÇ